VÍTEJTE NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH KŘESŤANSKÉ SKUPINY S.R.O. 

Z FRÝDLANTU NAD OSTRAVICÍ.

 

Kalendář akcí

Novoroční program v Českém Těšíně

Neuplynuly ještě ani dva měsíce a naše skupina opět vystoupí v modlitebně CASD v Českém Těšíně (Krátká 2 Český Těšín). Tentokrát to bude při novoročním programu, který pořádá místní sbor CASD. Všichni jste srdečně zváni v sobotu 26.1.2019 v 16:00.
Celý článek

Nové CD

Před vánoci vyšlo čtvrté CD skupiny s.r.o. s názvem Dvanáct Stihli jsme to tak tak, ale na našem tradičním předvánočním koncertě jsme mohli představit naše čtvrté dítě s poněkud tajemným názvem Dvanáct. Proč právě Dvanáct? Našli jsme si na to dvanáct důvodů, tak prozradím aspoň dva z nich: -...
Celý článek

Předvánoční koncert

Rok se s rokem sešel a naše skupina pořádá tradiční předvánoční koncert. Tentokrát s malým překvapením v podobě nového CD a v zrekonstruovaných prostorách modlitebny Církve adventistů sedmého dne, Kůty 58.
Celý článek

Koncert PS Janáček Frýdlant n.O.

I druhý pěvecký sbor z Frýdlantu n.O., Janáček, si pozval naší skupino jako doprovodnou pro svůj koncert, který se ponese v duchu gospelovém. Skupina s.r.o. bude mít v rámci koncertu i svou samostatnou část. Přijďte nás podpořit do Janáčkovy síně, Náměstí 3.
Celý článek

Koncert PS Echo frýdlant n.O.

V rámci koncertu pěveckého sdružení Echo z \Frýdlantu n.O. vystoupí i naše skupina, která s PS provede dvě skladby - Zvoneček a Bezejmená. Koncert se jako každý rok koná v kapli Domova pro seniory ve Frýdlantu n.O.
Celý článek

Benefice v Českém Těšíně

Srdečně Vás zveme na křesťanský benefiční koncert, který se uskuteční v sobotu 8. prosince 2018 od 18 hodin ve sborovém domě Církve adventistů sedmého dne na ul. Krátká 2 v Českém Těšíně. Můžete se těšit na hudební zážitek v podání hudební Skupiny S.R.O. Dobrovolné vstupné bude i letos určeno na...
Celý článek

Andělský jarmark v Horní Lhotě

Přijďte s námi otevřít vánoční dobu do obce Horní Lhota, kde pořádají Andělský jarmark. Kromě hezkých ozdob na stromeček, můžete si koupit i něco na zub. Od 15:15 bude pro děti hrát pohádkový soubor Korálek z Kyjovic a od 16:15 pak skupina vystoupí naše s.r.o. s programem Příběh bible.
Celý článek

Koncert Košice

Sbor CASD Košice se stává naším domovským sborem. Již potřetí za sebou jsme pozváni na předvánoční koncert a jsme za to naším slovenským bratřím a sestrám moc vděčni. Doufáme, že i letos naplníme jejich očekávání a oslovíme je i jejich přátelé radostným poselstvím evangelia.
Celý článek

Věznice Mírov

Opět po roce se pachatel-skupina sro, vrací na místo činu-věznice Mírov. Stejně jako vloni proběhnou dvě minivystoupení pro dvě skupiny vězňů. Vystoupení není veřejné :) 
Celý článek

Koncert Žďár nad Sázavou

První koncert nové sezóny proběhnev hudebním sále Františka Drdly ve Žďáru nad Sázavou od 16:00 (naproti Městskému divadlu). Pořadatelem je místní sbor Církve adventistů sedmého dne. 
Celý článek

Zahrada

Opět již tradiční akce. Jedná se o odpoledne duchovních písní, které se koná na zahradě církevního sboru Církve adventistů sedmého dne (Kůty 58, Frýdlant n:o.). A nebudeme tam sami. Chválit Pána budou spolu s námi ještě Ženáči (F-M), Libor Koloničný (F-M), Pavel Kantor (Třinec) a bluegrassová...
Celý článek

Svatba Luki+Karin

Tohle je soukromá akce, takže vás na ni zvát nebudeme. Doufáme, že se svatebčanům naše produkce bude líbit :)
Celý článek

     SEO