VÍTEJTE NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH KŘESŤANSKÉ SKUPINY S.R.O. 

Z FRÝDLANTU NAD OSTRAVICÍ.

 

Kalendář akcí

Věznice Mírov

Opět po roce se pachatel-skupina sro, vrací na místo činu-věznice Mírov. Stejně jako vloni proběhnou dvě minivystoupení pro dvě skupiny vězňů. Vystoupení není veřejné :) 
Celý článek

Koncert Žďár nad Sázavou

První koncert nové sezóny proběhnev hudebním sále Františka Drdly ve Žďáru nad Sázavou od 16:00 (naproti Městskému divadlu). Pořadatelem je místní sbor Církve adventistů sedmého dne. 
Celý článek

Zahrada

Opět již tradiční akce. Jedná se o odpoledne duchovních písní, které se koná na zahradě církevního sboru Církve adventistů sedmého dne (Kůty 58, Frýdlant n:o.). A nebudeme tam sami. Chválit Pána budou spolu s námi ještě Ženáči (F-M), Libor Koloničný (F-M), Pavel Kantor (Třinec) a bluegrassová...
Celý článek

Svatba Luki+Karin

Tohle je soukromá akce, takže vás na ni zvát nebudeme. Doufáme, že se svatebčanům naše produkce bude líbit :)
Celý článek

Posezení u Ivánka

Každoroční tradiční akce u hostince U řeky. Před námi si můžete poslechnout, co se naučily děti z kytarového kroužku Katky Peřinové (od 17:00) a potom už budeme hrát my. Za příznivého počasí venku, za nepříznivého vevnitř.
Celý článek

Dvojkoncert ve věznici Karviná

Veřejnosti nepřístupný koncert proběhne za zdmi mužské věznice v Kaviné. Vy ostatní, kteří se dovnitř nedostanete, můžete alespoň na modlitbě nést nejen zdar tohoto koncertu, ale také jeho posluchače.
Celý článek

Novoroční program v Bohumíně

A opět je tu nový rok a s ním možnost nového začátku. Naše skupina jej započne  koncertem v rámci novoročního programu sboru CASD v Bohumíně (Mírová 14). Přijďte si poslechnout duchovní písně v podání naší kapely a zamyslet se nad tím, kam budete v nadcházejícím roku směřovat své kroky.
Celý článek

Vánoční koncert Frýdlant n.O.

Rádi bychom Vás pozvali připomenout si poselství Vánoc. Vánoční koncert se koná od 16:00 v molitebně CASD (Kůty 58, Frýdlant n.O.) a věříme, že bude pro každého z nás oním potřebným zastavením a pohlazením ve vánočním shonu. Přijďte si poslechnout písně o Naději s velkým N. O Ježíši, který se...
Celý článek

Benefiční koncert v Padolí

Po čtrnácti dnech se vracíme opět na českou půdu, a to do Hronova (jiráskova Padolí), kde se uskuteční benefiční koncert místního sboru CASD, jehož výtěžek bude věnován Kryštofovi z Dobrošova
Celý článek

Dům s pečovatelskou službou, Ostravice

Po veleúspěšném turné(:)) po českých krajích se naše skupina představí v Domě s pečovatelskou službou na Ostravice, kde v pátek 8.12. od 16:00 bude hrát na vánočním posezení pro klienty domu a pozvané hosty. Pozor, jedná se o uzavřenou akci!
Celý článek

Dvojkoncert Beroun-Kladno

V historii naší kapely poprvé uskutečníme dva koncerty během jednoho odpoledne (snad to stihneme:)) V Berouně začínáme v sobotu 2.12. od 14:30 v kostele ČCE na Husově náměstí. A pokud byste nás tam nestihli, určitě si nenechte ujít naše druhé vystoupení od 18:00 v modlitebně CASD na Kladně, Milady...
Celý článek

     SEO