o skupině

Folková skupina S.R.O. vznikla na jaře roku 2006, kdy se Dalibor Zacios přistěhoval do Frýdlantu a zeptal se písničkáře Pavla Kudělky, zda by neměl zájem hrát ve větší sestavě, než jedna kytara a hlas. Přidal se k nám Radim Skácel na housle a kontrabas a Petr Dona na 12-strunnou kytaru. Od těchto skromných začátků uběhlo hodně vody, kdy lidé přicházeli a odcházeli, sestava se měnila, rozšiřovala i redukovala, až se nakonec ustálila v dnešním složení, kdy ke zdravému zakládajícímu jádru se přidala Ester Grzonková na zpěv a housle, poté Anežka Kudělková na zpěv a housle. Jako poslední rozšířila naší skupinu Jitka Drabinová, která se do Frýdlantu přivdala z Českého Těšína a stala se poslední posilou a pěveckou oporou celé skupiny.

Za ta léta jsme jako skupina S.R.O. odehráli několik vystoupení, nacvičili desítky písniček a v tuto chvíli bychom Vám rádi nabídli průřez naší tvorbou. 

Přejeme Vám příjemný poslech a přáli bychom si, aby Vás tyto písně povzbudily a přinesly radost, stejně jako dělají už léta radost i nám.