VÍTEJTE NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH KŘESŤANSKÉ SKUPINY S.R.O. 

Z FRÝDLANTU NAD OSTRAVICÍ.

 

Kalendář akcí

Kornelius Nowak v Uherském Hradišti a Brodě

V létě jsme v menší, ale velmi kvalitní, sestavě posloužili sborům v UH a UB při evangelizaci Kornelia Nowaka. Prožili jsme pěkné chvíle v nádherném prostředí v historických centrech těchto dvou slováckých měst. Protože i počasí vyšlo, myslím, že všichni byli spokojeni :)
Celý článek

Koncert ve Frýdku-Místku

Již 27. února si nás budete moci poslechnout v modlitebně CASD ve Frýdku - Místku. Pokud jste z Frýdku či z jeho okolí či z daleka, jste vítaní! Přijďte si poslechnout pohodové písničky a vychutnat pohodovou atmosféru :).
Celý článek

Jubilejní koncert

Věřte tomu nebo ne, naše kapela bude brzy slavit 10 let! Při té příležitosti se můžete těšit na jubilejní koncert. Uskuteční se v sobotu 5. března v modlitebně CASD ve Frýdlantu nad Ostravicí od 16 hodin. Pojďme se společně zaposlouchat do trochy historie kapely S.R.O. Můžete se těšit jak na starší...
Celý článek

Vánoční koncert

V sobotu 19.12. si nás můžete přijít poslechnout na již tradičním koncertu v předvánočním čase. Ten letošní bude také příležitostí představit nové CD, na kterém usilovně pracujeme. Pokud chcete strávit pohodový večer s duchovními písničkami, přijďte v 16.00 do modlitebny CASD ve Frýdlantě n.O....
Celý článek

Předvánoční koncert v Prostějově

Pokud jste z Prostějova či blízkého okolí, můžete si naši skupinu do sboru CASD v Prostějově (https://prostejov.casd.cz/), kde budeme vystupovat v pátek 18.12. od 18.00. Slovem bude tento koncert provázet místní kazatel - Daniel Huvar. Určitě to bude neopakovatelný zážitek :)
Celý článek

Koncert v Novém Jičíně

Již tuto sobotu, tedy 5. prosince 2015, se uskuteční koncert naší kapely a to (jak už název napovídá) v modlitebně CASD v Novém Jičíně. Jste všichni srdečně zváni k poslechu pohodových písniček o životě, přírodě, lásce, našem Bohu. Každý si může přijít na své :). Začátek je v 15 hodin, tak...
Celý článek

Přednáškový cyklus "Ježíš tě stále hledá"

V rámci přednáškového cyklu "Ježíš tě stále hledá", který proběhne v modlitebně CASD ve Frýdku-Místku ( https://frydek.casd.cz/jezis-te-stale-hleda/), vystoupí naše skupina s krátkým programem ve středu 18.11. od 18.00. Přijďte si poslechnout zajímavou přednášku a poslechnout hezké písničky.
Celý článek

Nové CD

Všem našim věrným i novým fanouškům oznamujeme, že se na svět líhne naše třetí CD-čko. Bude obsahovat 18 vesměs autorských písní a jeho vydání se chystá na začátek prosince. Objednávky přijímáme už nyní :)
Celý článek

Adventporta - 27. ročník

Stejně jako loni, předloni, předpředloni.... jsme se první sobotu v září zúčastnili folk-country festivalu Adventporta na nádvoří Kuřimského zámku. Krásné prostředí, počasí a uvolněná atmosféra-to je hlavní deviza tohoto festiválku.
Celý článek

Folk&country odpoledne duchovních písní

přijďte si poslechnout a zazpívat křesťanské písně se skupinami  S.R.O. Ženáci Adur   Sbor CASD ve Frýdlantě nad Ostravicí pořádá na zahradě sboru CASD ve Frýdlantě nad Ostravicí, Kúty 58   Za nepříznivého počasí se akce uskuteční ve vnitřních...
Celý článek

     SEO